3D letová videa

S našimi 3D letovými videi můžeš vytvářet videa ke sdílení svých ukutečněných dobrodružství. Z výletu, který jsi vytvořil/a, jedním kliknutím vytvoříme 3D letové video s fotografiemi a podrobnostmi z tvého  výletu a pošleme ti odkaz ke sdílení, který pošleš svým přátelům a rodině.

Vytvářej 3D letová videa z vlastních výletů

Pokud fotografie řekne více než tisíce slov, co teprve video?

Naše 3D letová videa se vytvářejí pomocí nejnovější technologie 3D mapování, nahrávají se na Youtube včetně publikovaných fotografií tvého výletu a automaticky se přidávají do mediální galerie vašeho výletu trasy. Prostřednictvím e-mailu také obdržíš odkaz, abys mohl/a své dobrodružství snadno sdílet se svými přáteli a rodinou.

Vytvářej animace vlastních výletů
Video: Outdooractive

Jak vytvářet 3D videa

3D letová videa lze vytvářet ze stolního nebo nootebooku prostřednictvím webové stránky nebo z chytrého zařízení, na kterém je spuštěna naše aplikace. Z webové stránky můžeš vytvořit 3D letové video z publikovaných 'tras', aplikace vytvoří 3D letová videa z 'tras', 'plánů' a 'tras'.

 

Vytváření 3D letových videí ze stolního počítače nebo nootebooku:

 

1- Vyber publikovaný „výlet“, ze které chceš vytvořit 3D letové video

2- Vyberte tlačítko 'Upravit výlet'

3- Přejdi dolů a klikni na tlačítko „Přidat fotografie nebo videa“ v části „Média“.

4- Odtud uvidíš tlačítko „Vytvořit 3D letové video“ – kliknutím na toto tlačítko zahájíš vytváření 3D letového videa – až bude video připraveno ke sledování a sdílení, obdržíš e-mail.

 

Vytváření 3D letových videí z aplikace pro iOS nebo Android:

 

1- Vyber obsah, ze kterého chcete vytvořit 3D letové video

2- Pro iOS vyber nabídku se třemi tečkami v pravém dolním rohu obrazovky a poté „Vytvořit video“. V systému Android vyber v levé dolní části obrazovky možnost Vytvořit video

3- Zde můžeš upravit video, včetně přidání hudby - budeš mít také možnost publikovat své video na Youtube

4- Zvol „Vytvořit“ a začni vytvářet své 3D letové video – až bude tvé video připraveno ke sledování a sdílení, obdržíš e-mail.

 


3D letové video: PRO funkce

Uživatelé PRO mohou snadno vytvořit sdílené 3D letové video ze svých tras a výletů. Po vytvoření se tvé video nahraje na Youtube a dostaneš e-mailem odkaz na sledování a sdílení videa přímo na naší platformě.

3D letové video: PRO+ funkce

Jako uživatel PRO+ máš přístup ke všem našim funkcím 3D Flight Videa. Uživatelé PRO+ mohou snadno vytvářet videa ke sdílení tras a výletů stejně jako naši uživatelé PRO. Uživatelé PRO+ však odemknou také následující:

  • Vytvářej stahovatelná 3D letecká videa
  • Přizpůsob název videa
  • Vyber si z různých hudebních možností, tvé odpovídají náladě
  • Vyber, zda chceš publikovat na Youtube a na naší platformě, nebo ponechat tvé 3D letové video v soukromí

3D letová videa ve srovnání s 3D Preview

Na rozdíl od 3D Preview, které jsou generovány v reálném čase a nelze je ukládat ani sdílet, jsou 3D letová videa uložena v mediální galerii výletu a na YouTube. 3D letová videa můžeš sdílet také se svými přáteli a rodinou. Ostatní uživatelé, kteří si prohlédnou tvůj výlet na platformě, mohou tvé 3D letové video také přehrát. Chceš-li se podívat na výlet někoho jiného, můžeš také sledovat videa ostatních uživatelů z jejich dobrodružstvích.

Doporučená četba