LogoSüdtirol bewegt

3D letová videa

S našimi 3D letovými videi můžeš vytvářet a sdílet videa svých ukutečněných dobrodružství. Jediným kliknutím Outdooractive vytvoří 3D video s fotografiemi a detaily z tvého výletu a vygeneruje odkaz, který pak můžeš sdílet s přáteli a rodinou.

Technologie 3D mapování

Pokud obrázek vydá za tisíc slov, můžeš si představit, co dokáže video!

Naše 3D letová videa jsou vykreslována pomocí nejnovější technologie 3D mapování a automaticky přidána jako součást mediální galerie tvého výletu. Mohou být také nahrány na YouTube může obsahovat tvé publikované fotografie.


Jak vytvářet 3D letová videa

3D letová videa lze vytvářet ze stolního počítače nebo nootebooku prostřednictvím webové stránky nebo z chytrého zařízení, na kterém je spuštěna naše aplikace. Z webové stránky můžeš vytvořit 3D letové video z publikovaných 'výletů', aplikace vytvoří 3D letová videa z 'tras', 'plánů' a 'výletů'.

 

Vytváření 3D letových videí ze stolního počítače nebo nootebooku:

 

1- Vyber publikovaný „výlet“, ze které chceš vytvořit 3D letové video

2- Vyber tlačítko 'Upravit výlet'

3- Přejdi dolů a klikni na tlačítko „Přidat fotografie nebo videa“ v části „Média“.

4- Odtud uvidíš tlačítko „Vytvořit 3D letové video“ – kliknutím na toto tlačítko zahájíš vytváření 3D letového videa – až bude video připraveno ke sledování a sdílení, obdržíš e-mail.

 

Vytváření 3D letových videí z aplikace pro iOS nebo Android:

 

1- Vyber obsah, ze kterého chcete vytvořit 3D letové video

2- Pro iOS vyber nabídku se třemi tečkami v pravém dolním rohu obrazovky a poté „Vytvořit video“. V systému Android vyber v levé dolní části obrazovky možnost Vytvořit video

3- Zde můžeš upravit video, včetně přidání hudby - budeš mít také možnost publikovat své video na Youtube

4- Zvol „Vytvořit“ a začni vytvářet své 3D letové video – až bude tvé video připraveno ke sledování a sdílení, obdržíš e-mail.

 


3D letová videa ve srovnání s 3D Preview

Na rozdíl od 3D Preview, které jsou generovány v reálném čase a nelze je ukládat ani sdílet, jsou 3D letová videa uložena v mediální galerii výletu a na YouTube. 3D letová videa můžeš sdílet také se svými přáteli a rodinou. Ostatní uživatelé, kteří si prohlédnou tvůj výlet na platformě, mohou tvé 3D letové video také přehrát. Chceš-li se podívat na výlet někoho jiného, můžeš také sledovat videa ostatních uživatelů z jejich dobrodružstvích.

Doporučená četba