LogoSüdtirol bewegt

3D Preview

3D Preview je funkce na naší platformě založená na 3D mapách, která ti poskytuje jasný pohled na výlety a lyžařská střediska v reálném čase.


Objev svět ve 3D


Jak použít funkci 3D Preview:

Funkci 3D náhledu lze použít ze stolního počítače nebo nootebooku prostřednictvím webové stránky nebo z chytrého zařízení, na kterém je spuštěna naše aplikace.

 

Použití 3D náhledu ze stolního nebo přenosného počítače:

1- Vyber obsah, který chceš zobrazit ve 3D.

2- Spusť „3D náhled“ buď přes zelené tlačítko v pravé horní části stránky nebo přes stejnojmenné tlačítko vlevo nahoře na náhledové mapě.

 

Použití 3D náhledu z aplikace pro iOS nebo Android:

1- Vyber obsah, který chceš zobrazit ve 3D.

2- Vyber „Více“ v pravém dolním rohu obrazovky.

3- Zvol „3D náhled“ pro spuštění funkce 3D náhledu.


Zobrazte animace výletů a lyžařských středisek

Neustále pracujeme na tom, aby plánovaní výletů bylo ještě dokonalejší a více intuitivní. To je důvod proč jsme vyvinuli funkci, která ti předem ukáže některé podrobnosti tvých tras: 3D Preview.

Naše živé 3D animace jsou založeny na technologii Cesium. Kombinujeme tuto datovou sadu se satelitními snímky a nakonec přidáme zajímavé informace z platformy, např. výškový model a síť tras.

Kombinací různých dat a technologií dosáhneme jedinečného výsledku pro outdoorové trasy všeho druhu.


3D Preview ve srovnání s 3D letovými videi

Na rozdíl od naší funkce 3D letové video jsou 3D Preview vždy aktuální, protože se přepočítávají s každým požadavkem. Nejsou však uloženy v mediální galerii trasy a nelze je stáhnout ani sdílet.


Doporučená literatura