LogoSüdtirol bewegt

Fotografie - prohlédni si obrázky z celého světa

Inspiruj se pro svůj další výlet nebo cílovou destinaci fotkami z celého světa. Jednoduše na mapě najeď na kýženou lokalitu a přibliž nebo oddal zobrazení pro regulaci počtu zobrazovaných fotek. Pro zobrazení souvisejících tras či vyhlídek, které si poté můžeš přidat na svou sbírku, použij tlačítko „i“.

Jak zapnout Foto vrstvu

Foto vrstvu můžeš aktivovat ve všech různých mapových oknech, která máme na platformě, tj. Vyhledávač tras a Plánovač tras, na hlavní mapě v horní části domovské stránky a v podrobném zobrazení mapy jakékoli trasy. Vyber ikonu vrstvy mapy v pravém dolním rohu okna. Funkci fotografií pak nalezneš v části „Další vrstvy“. Zde také deaktivuješ funkci.

Foto vrstva umožňuje prohlížet obrázky specifické pro určitou oblast. To ti poskytne první dojmy z toho, co můžeš od oblasti nebo regionu očekávat při vytváření svých cestovních plánů. Fotografie, které se ti obzvláště líbí, lze začlenit do plánování výletu.


Jak zobrazit obsah vztahující se k fotografii

Kliknutím na miniaturu otevřeš fotografii v plné velikosti. Zde můžeš použít informace „i“ v levém horním rohu pro přístup k příslušným podrobnostem, jako je přesná poloha a obsah, se kterým je obrázek spojen.

K fotografii může být přidružena jedna nebo více položek obsahu, v závislosti na tom, kde a jak byla přidána. Praktičnost toho spočívá v tom, že jsi schopen/na najít výlet nebo výhled, odkud byla fotografie pořízena - a možná jej i navštívit.

Zobrazení v plné velikosti také otevře galerii s dalšími obrázky z vrstvy fotografií.


Dobré vědět

Foto vrstva nezobrazuje všechny fotky nacházející se na naší platformě. Výběr je limitován na fotky, které se vztahují k danému místu na mapě podle zeměpisné polohy. Náš algoritmus je naprogramován tak, aby prvně zobrazil fotky krajiny rovnoměrně rozložené po mapě.

Znamená to, že je vždy zobrazena pouze část fotek daného místa. Při výběru fotek k zobrazení algoritmus vyhledává klíčová slova z jejich popisků.


Doporučená četba