LogoSüdtirol bewegt

Mapy od Outdooractive

Mapa Outdooractive je založena na oficiálních geodatech. Nabízíme definovanou a připravenou síť tras pro mnoho aktivit a relevantní turistické informace od našich partnerů zajišťujících spolehlivé plánování tras. Ve srovnání s jinými digitálními mapami nabízíme jedinečné zobrazení terénu - k dispozici v letním i zimním formátu.

Odkud pocházejí data

Používáme oficiální geodata národních organizací (např. Národní mapovací agentury) v Německu, Rakousku a severní Itálii a také ve Švýcarsku (swisstopo), Francii (IGN).

Abychom mohli nabídnout celosvětovou outdoor mapu, odvozujeme data z databáze OpenStreetMap.


Knowledge page
Legenda mapy

Ať už v plánovači tras, vyhledávači tras nebo navigaci: přesné mapy jsou klíčovým prvkem naší platformy. Na každé mapě ...

Outdooractive Editors

Jak používáme geodata k vytváření map

Vytváření a optimalizace těchto sítí je založeno na spolehlivých datech, která získáváme od našich partnerů, kteří jsou zodpovědní za vytváření a údržbu infrastruktury tras na místě. Výsledkem je topograficky přesný a digitální obraz dostupný pro outdoorové aktivity.

K dokončení map přispívají také kvalitní turistické informace z platformy. Patří mezi ně POI (Body zájmu), které spadají do kategorií, jako je reklama, krajina, náboženská místa, hrady a pevnosti, volný čas, doprava, infrastruktura a horské chaty.

Mapa Outdooractive je stále rostoucí produkt, který je neustále vyvíjen s pomocí našich uživatelů a zákazníků. Abychom neustále zlepšovali kvalitu a použitelnost mapy.


Doporučená četba