LogoSüdtirol bewegt

Síť stezek pro jízdu na koni

Naše digitální síť stezek ti ukáže všechny vhodné jezdecké trasy. Při vytváření sítě se spoléháme na podporu místních partnerů v cestovním ruchu a příspěvky naší komunity. Síť ti také pomůže najít nejlepší cesty při použití plánovače tras.

Digitální síť cest pro jízdu na koni

Na rozdíl od jiných sítí cest není síť pro jízdu na koni samostatná sítí. Rovněž není založena na lokálně značených sítích, protože datová základna pro to není dostačující.

Místo toho odkazujeme na kompletní řadu cest, po kterých se podle názoru našich partnerů v oblasti cestovního ruchu a naší velké komunity můžeš svézt. Tyto cesty mohou být místně značeny jako turistické nebo cyklostezky a nemusí být nutně výslovně označeny pro jízdu na koni.


Síť cest na mapě

Zobrazením sítě stezek na mapě můžeš na první pohled vidět všechny vyznačené cesty, které jsou vhodné pro plánování tvojí trasy. Všechny místní stezky pro jízdu na koni jsou znázorněny tenkými žlutozelenými čarami.

Jaká je aplikace sítě stezek pro jízdu na koni?

Síť stezek lze umístit na mapu jako další vrstvu, což ti umožní zobrazit všechny trasy na první pohled.

Síť hraje v plánovači tras větší roli. Pro každou aktivitu je v systému uložena individuální směrovací síť. To znamená, že pokud plánuješ „jízdu na koni“ (jako aktivitu), navrhované trasy se automaticky vygenerují na základě sítě stezek pro jízdu na koni.


Doporučená četba