LogoSüdtirol bewegt

3D Filmy z lotu ptaka

Nasze filmy z lotu 3D pozwalają tworzyć i udostępniać filmy z Twoich minionych przygód. Za pomocą jednego kliknięcia Outdooractive utworzy film 3D ze zdjęciami i szczegółami z Twojej trasy oraz wygeneruje link, który możesz następnie udostępnić znajomym i rodzinie.

Technologia mapowania 3D

Jeśli obraz jest wart tysiąca słów, możesz sobie tylko wyobrazić, ile liczy się wideo!

Nasze filmy 3D z lotu są renderowane przy użyciu najnowszej technologii mapowania 3D i automatycznie dodawane jako część galerii multimediów Twojej trasy. Mogą być również przesłane do YouTube oraz mogą zawierać opublikowane zdjęcia.


Jak tworzyć filmy z lotu w 3D

Filmy 3D Flight Videos można tworzyć z komputera stacjonarnego lub laptopa za pośrednictwem strony internetowej lub z urządzenia inteligentnego, na którym działa nasza aplikacja. Na stronie internetowej możesz utworzyć wideo z lotu 3D na podstawie opublikowanych „Tras”, aplikacja utworzy wideo z lotu 3D na podstawie „Tras”, „Planów” i „Tras”.

 

Tworzenie filmów 3D z lotu z komputera stacjonarnego lub laptopa:

 

1- Wybierz opublikowaną „Trasę”, z której chcesz utworzyć wideo z lotu 3D

2- Wybierz przycisk „Edytuj trasę”

3- Przewiń w dół i kliknij przycisk „Dodaj zdjęcia lub filmy” w sekcji „Media”

4- Stąd zobaczysz przycisk „Utwórz wideo z lotu 3D” — kliknij przycisk, aby rozpocząć tworzenie wideo z lotu 3D — otrzymasz wiadomość e-mail, gdy wideo będzie gotowe do oglądania i udostępniania.

 

Tworzenie filmów 3D z lotu z aplikacji na iOS lub Androida:

 

1- Wybierz zawartość, z której chcesz utworzyć wideo z lotu 3D

2- W przypadku systemu iOS wybierz menu z trzema kropkami w prawym dolnym rogu ekranu, a następnie „Utwórz wideo”. W systemie Android wybierz „Utwórz wideo” w lewym dolnym rogu ekranu

3- W tym miejscu możesz dostosować wideo, w tym dodać muzykę - będziesz mieć również możliwość opublikowania swojego wideo na Youtube

4- Wybierz „Utwórz”, aby rozpocząć tworzenie wideo z lotu 3D – otrzymasz wiadomość e-mail, gdy wideo będzie gotowe do oglądania i udostępniania.


Filmy z lotu 3D w porównaniu z podglądami 3D

W przeciwieństwie do podglądów 3D, które są generowane w czasie rzeczywistym i nie można ich zapisywać ani udostępniać, filmy wideo z lotu 3D są przechowywane w galerii multimediów trasy i w serwisie YouTube. Możesz także udostępniać filmy 3D z lotu znajomym i rodzinie. Inni użytkownicy, którzy przeglądają Twoją trasę na platformie, mogą również odtwarzać wideo z lotu 3D. Aby poznać czyjąś trasę, możesz także obejrzeć filmy innych użytkowników z ich przygód.

Polecane treści