LogoSüdtirol bewegt

Co to jest "Trasa"?

Tworząc własną trasę w Outdooractive, możesz wybrać, czy zapiszesz ją najpierw jako „plan”, czy od razu przystąpisz do tworzenia trasy. Plan (składający się po prostu z tytułu i geometrii trasy) jest pierwszym krokiem w tworzeniu jej. Ukończona trasa będzie zawierać szczegółowe opisy i dane oraz zdjęcia i ewentualnie filmy.

Jak stworzyć trasę

Aby utworzyć trasę, możesz otworzyć Planer trasy, ustawić punkty trasy A, B, C itd., a następnie kliknąć „Utwórz trasę” lub przejść do „Moja strona” → „Trasy” → „Zaplanuj nową trasę”.
Teraz przechodzisz do edycji swojej trasy. Wiąże się to z wprowadzeniem krótkiego opisowego przeglądu, wrzuceniem zdjęć do galerii, zweryfikowaniem kluczowych danych, takich jak czas trwania i długość trasy oraz wprowadzeniem szczegółowego opisu. Po zakończeniu trasy możesz zdecydować, czy chcesz ją opublikować, aby wszyscy członkowie społeczności mogli ją zobaczyć, czy zachować ją jako „prywatną”.

Aby opublikować trasę, musisz najpierw zmienić status w sekcji „Opublikuj” w sekcji edycji. Kliknięcie suwaka zmienia kolor na niebieski, a po zapisaniu trasa będzie widoczna dla wszystkich członków społeczności.


Co definiuje trasę?

  • Zawiera geometrię, a także tytuł, opis, szczegółowe dane, zdjęcia, filmy (jeśli tak wybrano) itp.
  • Opiera się na poprzednim „Planie”
  • Może zostać opublikowany lub pozostać prywatny    
  • Nie może wrócić do bycia Planem

Gdy tylko plan zostanie przekształcony w trasę, zostanie usunięty. Możesz dowiedzieć się więcej o tym, czym jest „plan” tutaj.

Uwaga: Aby zaplanować lub stworzyć trasę, musisz najpierw się u nas zarejestrować.


Recommended Reading