LogoSüdtirol bewegt

Mapa Outdooractive

Mapa Outdooractive opiera się na oficjalnych danych geograficznych. Oferujemy zdefiniowaną i przygotowaną sieć tras dla wielu działań, a także odpowiednie informacje turystyczne od naszych partnerów, zapewniając niezawodne planowanie tras. W porównaniu z innymi mapami cyfrowymi oferujemy unikalną prezentację terenu – dostępną zarówno w formacie letnim, jak i zimowym.

Skąd pochodzą te dane

Korzystamy z oficjalnych danych geograficznych organizacji krajowych (np. krajowych agencji mapowych) w Niemczech, Austrii i północnych Włoszech, a także w Szwajcarii (swisstopo), Francji (IGN).

Aby zaoferować Ci światową mapę zewnętrzną, czerpiemy dane z bazy danych OpenStreetMap.


Wiedza ze strony
Legenda mapy

Niezależnie od tego, czy chodzi o planer trasy, wyszukiwarkę tras, czy nawigację: precyzyjne mapy są kluczową cechą ...

Outdooractive Editors

Jak geodane są wykorzystywane do tworzenia mapy

Wprowadzamy oficjalne geodane z dokładnymi sieciami tras i szczegółami terenu, aby stworzyć wyjątkowo szczegółową mapę.

Tworzenie i optymalizacja tych sieci opiera się na rzetelnych danych, które pozyskujemy od naszych partnerów, którzy są odpowiedzialni za tworzenie i utrzymanie infrastruktury tras na miejscu. Rezultatem jest topograficznie dokładny i cyfrowy obraz dostępnych zajęć na świeżym powietrzu.

Do kompletowania map przyczynia się również wysokiej jakości informacja turystyczna z platformy. Należą do nich UM-y (Użyteczne Miejsca), które dzielą się na kategorie takie jak komercyjne, krajobrazowe, religijne, zamki i forty, rozrywka, ruch uliczny, infrastruktura i schroniska górskie.

Mapa Outdooractive to stale rozwijający się produkt, który jest stale rozwijany z pomocą naszych użytkowników i klientów. W celu ciągłej poprawy jakości i użyteczności mapy.


Przeczytaj także