LogoSüdtirol bewegt

Moja Mapa

Dostosuj mapę na podstawie swoich zainteresowań i decyduj, jakie treści są wyświetlane, czy to trasy, destynacje, czy inna kategoria.

 

Funkcja „Moja Mapa” jest dostępna we wszystkich widokach map na platformie. Umożliwia przechowywanie treści bezpośrednio na mapie, pomagając w planowaniu i organizowaniu.

Dodawanie treści do „Mojej Mapy”

Bez względu na to, czy właśnie przeglądasz nasze treści, czy chcesz zapisać coś konkretnego, wystarczy jedno kliknięcie w przycisk „Moja Mapa”, aby dodać wszystkie ważne dla Ciebie treści bezpośrednio do widoku mapy.

Sam przycisk jest wyświetlany na mapie jako małe „M”. Jeśli dodałeś już zawartość do „Mojej Mapy”, pojawi się również parafka.

 


Aktywacja i dezaktywacja „Mojej Mapy”

Opcja „Moja Mapa” jest dostępna na stronie szczegółów każdej trasy i można ją aktywować i dezaktywować w dowolnym momencie, klikając przycisk w prawym dolnym rogu mapy.

Menu Planera trasy zawiera również opcję „Pokaż na mapie”.

Możesz aktywować „Moją Mapę” w Planerze trasy, jeśli Twoim celem jest podjęcie się pokonania istniejących tras, które zostały nieco zmodyfikowane. Oryginalna trasa zostanie pokazana na mapie, którą możesz następnie rozszerzyć, skrócić lub odwrócić zgodnie z własnymi potrzebami.

 

 


Polecane treści


Ein Beispiel für die Anwendung von „Meine Karte“