LogoSüdtirol bewegt

Sieć szlaków jeździeckich

Nasza cyfrowa sieć szlaków pokazuje wszystkie odpowiednie szlaki jeździeckie. Tworząc sieć, polegamy na wsparciu lokalnych partnerów turystycznych oraz wkładzie naszej społeczności. Sieć pomaga również obliczać najlepsze trasy podczas korzystania z Planera trasy.

Cyfrowa sieć dla wielbicieli jazdy konnej

W przeciwieństwie do innych sieci szlaków, sieć jeździecka nie jest siecią samowystarczalną. Nie opiera się również na lokalnie oznakowanej sieci, ponieważ baza danych jest do tego niewystarczająca.

Zamiast tego odnosimy się do pełnej gamy tras, po których, w opinii naszych partnerów turystycznych i naszej licznej społeczności, można jeździć. Trasy te mogą być lokalnie oznakowane jako szlaki piesze lub rowerowe i niekoniecznie muszą być wyraźnie oznakowane do jazdy konnej.


Sieć szlaków na mapie

Wyświetlając sieć szlaków na mapie, możesz na pierwszy rzut oka zobaczyć wszystkie oznaczone ścieżki, które są odpowiednie do planowania trasy. Wszystkie lokalne szlaki konne są oznaczone cienkimi żółto-zielonymi liniami.

Jakie jest zastosowanie sieci szlaków jeździeckich?

Sieć szlaków można umieścić na mapie jako dodatkową warstwę, dzięki czemu na pierwszy rzut oka zobaczysz wszystkie trasy.

Sieć odgrywa większą rolę w planowaniu tras. Dla każdej czynności w systemie przechowywana jest indywidualna sieć tras. Oznacza to, że jeśli planujesz “jazdę konną“ (jako aktywność), sugerowane trasy są generowane automatycznie na podstawie sieci szlaków konnych.


Przeczytaj także