LogoSüdtirol bewegt

Sieć szlaków rowerowych

Cyfrowa sieć szlaków to przydatne narzędzie podczas wycieczek plenerowych. W przejrzystym widoku mapy możesz szybko zobaczyć, gdzie znajdują się oficjalne i oznakowane ścieżki rowerowe. To nie tylko upraszcza planowanie trasy, ale także pomaga znaleźć drogę na miejscu.

Cyfrowa sieć tras

Cyfrowa sieć ścieżek to kompletny, wirtualny obraz wszystkich ścieżek wytyczonych w przyrodzie

Aby być jak najdokładniejszym przy tworzeniu naszych map i sieci tras, korzystamy z podstawowych danych geograficznych odpowiedzialnych urzędów (np. urzędów geodezyjnych) dla mapy Outdooractive i współpracujemy z partnerami turystycznymi.


Sieć ścieżek rowerowych na mapie

Lokalne ścieżki rowerowe są oznaczone cienką fioletową linią.

Jeśli trasa jest oficjalnie uznaną trasą wysokiej jakości, która jest wyraźnie oznaczona na miejscu, zostanie również oznaczona na naszej mapie.

Długodystansowe ścieżki rowerowe są zazwyczaj oznaczone i zwizualizowane grubą, fioletową linią. Długodystansowa ścieżka rowerowa to dowolna trasa składająca się z dwóch lub więcej etapów, które zajmują jeden dzień.

W których punktach zintegrowana jest sieć ścieżek rowerowych?

Sieć ścieżek rowerowych można umieścić na górze mapy jako dodatkowy poziom. Dzięki temu możesz na pierwszy rzut oka zobaczyć wszystkie oficjalnie oznakowane trasy.

Sieć ścieżek rowerowych jest również zapisywana jako dodatkowy poziom w planerze trasy. Jeśli planujesz własną trasę w kategorii „Rower” (np. wycieczka rowerowa, długodystansowa wycieczka rowerowa), trasa jest automatycznie umieszczana w sieci aktywności, dzięki czemu zawsze znajdujesz się na oficjalnych ścieżkach rowerowych.


Przeczytaj także