LogoSüdtirol bewegt

Zdjęcia — przeglądaj obrazy z całego świata

Znajdź inspirację na następną podróż lub cel podróży, odkrywając zdjęcia z całego świata. Aby to zrobić, po prostu przesuń mapę do żądanej lokalizacji i powiększ lub pomniejsz, aby wyświetlić odpowiednio więcej lub mniej zdjęć. Użyj pola informacyjnego 'i', aby wyświetlić powiązaną trasę lub punkt widokowy, które następnie możesz dodać do swoich list.

Aktywacja warstwy zdjęć

Możesz aktywować warstwę zdjęć we wszystkich różnych oknach map, które są dostępne na platformie, tj. Wyszukiwarce tras i Planowaniu tras, na głównej mapie u góry Strony głównej oraz w szczegółowym widoku mapy dowolnej trasy. Wybierz ikonę warstwy mapy w prawym dolnym rogu okna. Funkcję zdjęć można następnie znaleźć w sekcji "Dodatkowe warstwy". Tutaj również dezaktywujesz tę funkcję.

Warstwa zdjęć umożliwia przeglądanie obrazów charakterystycznych dla regionu. Daje to pierwsze wrażenie, czego można się spodziewać w danym obszarze lub regionie podczas planowania podróży. Lokalizacje zdjęć, które szczególnie lubisz, można uwzględnić w planowaniu trasy.


Przeglądanie treści powiązanych ze zdjęciem

Kliknięcie na obraz miniatury otworzy pełnowymiarowy widok zdjęcia. Tam możesz użyć informacji 'i' w lewym górnym rogu, aby uzyskać dostęp do istotnych szczegółów, takich jak dokładna pozycja i treść, z którą obraz jest połączony.

Ze zdjęciem może być powiązany jeden lub więcej elementów treści, w zależności od tego, gdzie i jak zostało dodane. Praktyczność polega na tym, że jesteś w stanie znaleźć trasę lub punkt widokowy, z którego zdjęcie zostało zrobione - i możesz odwiedzić je samemu.

Pełnowymiarowy widok otwiera również galerię z dodatkowymi obrazami z warstwy zdjęć.


Dobrze to wiedzieć

Warstwa zdjęć nie pokazuje wszystkich zdjęć dostępnych na naszej platformie. Ogranicza się do obrazów z odniesieniami geograficznymi, które są istotne dla tej części mapy. Nasz algorytm jest zaprogramowany w taki sposób, aby najpierw wyświetlał obrazy krajobrazu i dbał o ich równomierne rozmieszczenie na mapie.

Oznacza to, że wyświetlane są tylko wybrane obrazy miejsca lub atrakcji. Dokonując wyboru algorytm wyszukuje określone słowa kluczowe w opisie obrazów.

Funkcja jest obecnie dostępna tylko w wersji internetowej, nie w aplikacji.


Przeczytaj także