Wandeling - Watervallen van de kloof Sorgazza-Cengello
APT Valsugana e Lagorai Geverifieerde partner Keuze ontdekkingsreizigers
Tip van de auteur

Wegtypes
Hoogteprofiel tonenVeiligheidsaanwijzingen
Raadpleeg de weerberichten- Alleen weggaan is riskanter: neem altijd een mobiele telefoon mee
- Laat informatie achter over uw reisschema en het geschatte tijdstip van terugkomst
- Aarzel niet om een beroep te doen op een professional
- Let op de aanwijzingen en borden die u tijdens de route tegenkomt
- Aarzel niet om op je stappen terug te keren
- Geef bij een ongeval alarm door 112 te bellen
Houd er rekening mee dat de uitvoerbaarheid van de routes in de bergen strikt gebonden zijn aan voorwaarden die afhankelijk zijn van bijzonder nauurlijke verschijnselen, zoals weersomstandigheden en wijzigingen in het Milieu beleid. Om deze redenen kan de informatie op deze pagina worden gewijzigd. Voordat je vertrekt voor een route, neem van te voren, ter info, contact op met de eigenaar van de berghut, berggidsen, de bezoekerscentra van de natuurparken of de VVV-kantoren.
Tips en hints
APT Valsugana - tel. +39 0461 727700 - info@visitvalsugana.it
Start
Bestemming
Tochtbeschrijving
Een bospad die de wandelaar naar een weinig bekende hoek van het gebied leidt. Een natuurpad met uitzicht op de kloven en watervallen gevormd door de beek Grigno. Een afwisseling van panoramische punten, bruggen, natuurlijke "poelen" aan de voet van het imposante granietmassief van Cima d'Asta.
Noteer
Routebeschrijving
Vanaf de snelweg 47 Valsugana, voor degene die van Trento komen neem de afslag Strigno en volg verder de aanwijzingen naar Altopiano del Tesino en door naar Pieve Tesino, degene die van Bassano komen neem de afslag naar Castello Tesino, een bij Castello Tesino aangekomen, verder naar Pieve Tesino. Vervolgens volg de aanwijzigen naar Val MaleneParkeren
Bij het Kerkje in Val MaleneCoördinaten
Aanbevelingen voor de kaart van de auteur
Cartina Consigliata Altopiano del tesino, disponibile presso tutti gli uffico Apt Valsugana al costo di 2 euro.
Vragen & antwoorden
Reviews
Foto's van anderen